Pharmaton Geriavit

anonym

Re: Pharmaton Geriavit

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:20

po zimnom období je organizmus vyčerpaný,
Geriavit dodá telu takmer všetky potrebné živiny,
účinok tohto produktu je citeľný,
používam ho pravidelne na jar niekoľko rokov,

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:21

kupila som ho mojej mame,ma 86 rokov,robi jej dobre a je to subor vsetkych dolezitych vitaminov pre seniorov.
Zostaneme pri nom.
Myslim si,ze by ho mali uzivat vsetci ludia nad 60rokov.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:23

Tento produkt užívam dlhodobo, s jeho účinkom som spokojná, a preto by som to odporučila každej žene.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:23

vek, nutnosť užívania po jedle /inak ťažkosti so žalúdkom/, konkurenciu neviem porovnať

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:24

Vraj obsahuje vyváženú dennú dávku vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov, pri pravidelnom užívaní udržuje ich vyváženú hladinu v tele.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:25

Používam balenie 100 ks raz za rok /vždy po Vianociach / a účinkuje to tak, ako je to uvedené pri produkte. Je to pre mňa pomerne drahý produkt, ale raz za rok si to môžem dovoliť.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:26

Produkt objednávame pravidelne našej maminke, ktorá si ho pochvaľuje a považuje ho za významného pomocníka v každodennom fungovaní. Veľmi dobre pôsobí na CNS, dodáva energiu, eliminuje stres a vyčerpanosť a celkovo dobre pôsobí pri procese starnutia.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:26

Geriavit dlhodobo užívam a som maximálne spokojná. Tak ako aj v reklame - dodá silu, vitalitu, všetky potrebné vitamíny a minerály. Okrem anopyrinu, aj to výnimočne, nepoznám žiadny iný liek.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:27

Geriavit Pharmaton 100 tbl. užívame všetci členovia rodiny po 50-tke už vyše 30 rokov a presne toľko rokov sa nám vyhýbajú všetky chrípky, prechladnutia a podobné neduhy zimného obdobia.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 18 Nov 2019, 20:27

dostal som doporučenie, na tento výrobok, od inej osoby u ktorej má vysokú účinnosť, čo sa jednoznačne potvrdilo aj u mojej skoro 85-ročnej matky, ktorá tento liek užíva!
Nuž jednoznačne sa liek potvrdil ako tzv. života - budič, ktorý svoj účinok udržuje doslova dlhodobo!

Napísať odpoveď