Condrosulf 400mg

anonym

Condrosulf 400mg

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:57

skvelé riešenie na bolestivé kolená, avšak záleží na jej príčine

anonym

Re: Condrosulf 400mg

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:57

zabera na regeneraciu chrupaviek pri problemoch s klbami-kolennymi

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:58

produkt mám doporučený lekármi, je to vraj jediný skutočný liek na kĺby, ostatné sú výživové doplnky,

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:58

Liek som užívala na základe predpisu od lekárky v 800 mg. balení po dobu 3cmesiacov. Nakoľko 400 mg balenie je dostupné aj bez predpisu a za nižšiu cenu objednala som tento
Liek mi skutočne pomohol pri bolestiach kĺbov najmä na rukách. Má sa užívať 2x do roka po dobu 3 mesiacov. Preto som si ho opäť objednala.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:59

Odporúčam ho každému kto má problémy s kolenami či kĺbmi.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:59

Tak vazeni, toto je naozaj liek na klby a nie oblbovak a la vyzivovy doplnok ako vsetko ostatne.
Sice som to musel brat nie 3 ale 6 mesiacov v kuse ale vysledok sa dostavil. Samozrejme necakajte zazraky pri stupnoch opotrebovania klbov medzi 2 a 3. Ale prvy stupen a bliziaci sa k 2 - to funguje. Ale treba ja pohyb !!!

Setrit na davkach a dlzke trvania nema zmysel.
Pokial to beriete 3 mesiace po dve tabl a potom dalsie 3 mesiace po jednej. Ucinok je isty.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 19:01

Asi 20 rokov dozadu som tento liek užíval a doteraz ma moje kĺby neotravovali.Mám už 66 rokov tak som si ho preventívne objednal .S týmto liekom som spokojný a doporučujem ho každému čo má problém s kĺbmi.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 19:01

doteraz som užila iba jedno balenie, ale moja pohyblivosť najmä ráno sa výrazne zlepšila, celkove som sa cítila dlhšiu pohyblivejšia, dokonca som výrazne obmedzila lieky od bolesti

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 19:02

Liek na podporu a výživu chrupaviek v klboch. Po 3-mesačnej kúre skvalitní sa pohyb klbov.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 19:02

Tento produkt my bol predpisovaný lekárom ako condrosulf 800 mg, ale čo ma hlavne unavovalo sedenie pred ordináciou.Tak som sa rozhodla objednávať si condrosulf 400 a som spokojná lebo koksa sa ukludnila.Cenove je u Vás lacnejšia ako pri nákupe vlekárni

Napísať odpoveď