Wobenzym

anonym

Re: Wobenzym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:13

Neviem este ohodnotit, uzivam len tyzden. Ale bol mi doporuceny od kamaratky, ktora mala podobny problem. Presla mesacnou kurou a je velmi spokojna. Liecim nim problem s bedrovym klbom,alebo slachou,nevie sa presne.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:13

Kedze som po operacii ramena,hned prve co bolo som si objednal wobenzym. Opuch ramena sa zmiernuje a rana sa hoji rychlejsie. S wobenzymom mam uz dlhorocne skusenosti a neviem napisat nic zle. Mozno cena je vysoka ale stoji to za to ;-)))

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:15

Kvalitný produkt ale drahý dosť ked to chce človek dlhodobejšie brať, pre niekoho môžu byť ešte problematické počiatočne zažívacie potiaže ako naduvanie, bolesti brucha, u mna to trvalo počas prvych 2 tyždnov potom to zo dna na den prešlo

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:15

Som onkologický pacient a s Wobenzynom sa mám výborne!!! Už tri roky som napriek tomu, že chodím do práce a občas zúri chrípka, nemala žiaden problém, ani nádchu :-) wobenzym sa užíva dobre a nespôsobuje mi žiadne problémy. Vrele odporúčam!

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:16

Osobné skúsenosti - mala som problém ramenom , joga + Wobenzym , kolagén a na 95% je to v poriadku.
Matka 78 ročná mala problém s kolenom aj jej pomohol.
Produkt kupujem momentálne kamarátke, finančne nemôže si dovoliť .
Objednám minimálne dva týždne vopred.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:16

som po operácií hernie tento produkt mi odporučili známy ktorí boli tiež po chirurgickom zákroku a produkt si chválili a je to tak ,pomohol rýchlejšie sa dostať do normálneho života, vrelo odporúčam každému kto je po operácií

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:18

Wobenzym poznám od cca r.1999, kedy bežali v televízii informačné šoty o jeho používaní. Následne ma po operácii páni doktori "liečili" tak, že sa mi upchali na nohe hlboké žily. Vďaka wobenzymu sa mi spriechodnili bez väčších komplikácií, chlopne v žilách však ostali poškodené. Odvtedy ho užívam preventívne a hlavne, že bez vedľajších účinkov. Je nevyhnutnou súčasťou domácej lekárničky a osvedčil sa aj u známych pri iných ochoreniach, dokonca v jednom prípade rapídne pomohol zmierniť prejavy boreliozy. Liek/ doplnok, ktorý fakt účinkuje.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:19

Wobenzyn momentalne uziva cela rodina. Je ro vyborny vyzivovy doplnok. Pocitili sme to pri zlepseni metabolickych procesov, lepsie travenie a pravidelne vyprazdnovanie, co je potrebne na to, aby sa postupne zacal upracovat zdravotny stav vcetne imunity. Tym, ze sa tieto veci postupne upravovali citili sme sa lepsie- viac energie...Manzelovi sa dokonca upravil cukor, ktory mal za posledne roky vzdy mierne zvyseny a po uzivani Wobenzynu ho ma v norme a to pri uzivani 3x3 tabletky denne. Urcite doporucujem z vlastnych skusenosti uzivanie Wobenzynu. Skoda, ze nam ho niekto neodporucil skorej, urcite by sme predisli mnohym zdravotnym problemom. Ja som ho objednala hlavne pre dceru a jej oslabenu imunitu, co sa jej prejavovalo opakovanim chorob z prechladnutia, co uz prechadzalo postupne do chronickych ochoreni vcetne unavoveho syndromu. Taktiez pocituje zlepsenie zdravotneho stavu, co sa jej hlavne prejavilo zvysenim energie, co je velke pozitivum pri zvysenej unavitelnosti organizmu po opakovanych ochoreniach. Uzivana davka v jej pripade je 5x3 tabletky . Tieto poznatky pisem naozaj z vlastnych skusenosti a naozaj mozem doporucit jeho uzivanie. Ja povazujem WOBENZYM za vyborny, pretoze sa nam vlastne stara o to, aby to v nasom organizme fungovalo spravne. Mam znameho, uplne jednoduchy a prosty clovek, ktory vzdy hovori, ze ked nam ,,miesacka" funguje, tak je aj pevne zdtavie.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:20

Odporúčam pre dlhotrvajúcu a opakujúcu vaginálnu mykózu užívať 2xdenne po 7 tabliet 5-7týždňov a mykózy sa zbavite .Nezaberali mi žiadne perorálne ani vaginálne antimykotika,problém bol v imunite a zabral až Wobenzyn.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:22

Skúšal som aj náhradu tohoto prípravku, ale jej účinnosť nebola tak vysoká, hoci jej cena bola výrazne nižšia.
Prijal by som, keby zdravotné poisťovne čiastočne, alebo úplne prispievali na tento prípravok.
Prípravok užívam už od roku 1994 a možno práve vďaka nemu som si zachránil končatiny od prípadnej amputácie.

Napísať odpoveď