Wobenzym

anonym

Re: Wobenzym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:04

Tlmí aj následky -resp.lieči aj chronický zápal-u mňa konkrétne postradiačná enterokolitída-chronický zápal tenkého hrubého čreva po ožarovaní.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:05

Už som ho používala po operácii a som spokojná, len cena je dosť vysoká, tak si ho nemôžem dovoliť tak často ako by som potrebovala.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:06

Po vážnej autonehode hrozila manželovi v prípade infekcie amputácia ruky. Som presvedčená, že aj vďaka Wobenzymu k tomu nedošlo. Teraz ho čaká ďalšia vážna operácia, tak sme rozhodnutí aj po nej podávať tento produkt.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:07

Kúpil som si ten produkt na základe odp. obv. lekára, na opuch nohy a vyzerá to tak že tá noha sa pomaličky stenšuje.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:07

Po mojich skúsenostiach ho doporučujem starším ročníkom , ako podporu pre udržanie primeranej kondície vždy na konci zimy alebo začiatkom jarných mesiacov a na konci jesene začiatkom zimných mesiacov, hlavne v prechodných obdobiach.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:08

Je to produkt, ktorý mne rieši problém so zníženou imunitou, mával som od jesene do leta nádchy, bolesti hrdla, buď ma trápilo koleno alebo bedrový kľb, nemávam pocit, že na mňa niečo lezie, mám dobré výsledky krvi, mával som vyšší cholesterol, a je to ceklom OK. Cítim sa dobre, čo zlepšuje kvalitu môjho života emeritu.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:09

Na odporúčanie lekára užíval Wobenzym syn v období rekonvalescencie po zlomenine predkolenia--- a na získanej pozitívnej skúsenosti som teraz objednala Wobenzym aj pre manžela, aby sa rýchlejšie zotavil po operácii chrbtice ...Účinné látky, ktoré sú v ňom obsiahnuté, dokážu pri pravidelnom užívaní pozitívne podporovať imunitu apod....

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:10

Myslim si, ze clovek musi byt trpezlivy a neocakavat zazraky po niekolkych dnoch alebo tyzdnoch. Citila som vzdy unavu v dolnych koncatinach a po uzivani tohto enzymu bolesti zmizli a zlepsilo sa aj prekrvenie. Mam aj zapalene klbiky na rukach, ktore su bolestive a aj tu citim zlepsenie. Skutocne tento enzym mozem vrelo odporucat vsetkym, ktori hladaju pomoc. Vela zdravia a radosti zo zivota!

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:11

Kúpil som už druhé balenie pre manželku, ktorá ho mala doporučený lekárom. Viditeľne zlepšil imunitu a pôsobil tak, ako je popísané v špecifikácii. Asi pol roka po užívaní manželka netrpela zápalovými ochoreniami.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:12

Wobenzym užívam dlhodobo na reumatoidnú artritídu. Moje zdravotné problémy s chodidlami ma vyradili z bežného života. Po polroku užívania dávky 3x5 tbl. denne, užívam už len udržiavaciu dávku 10 dní 3x3 tbl., 20 dní pauza... Chodidlá sú v pohode, môžem vykonávať rôzne pohybové aktivity, cítim sa byť zdravá.

Napísať odpoveď