Wobenzym

anonym

Wobenzym

Príspevok od užívateľa anonym » 14 Nov 2019, 17:52

Akú máte skúsenosť ohľadne tohto lieku ? Ďakujem

anonym

Re: Wobenzym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:00

pre aktívnych športovcov, po operácií, úraze je to najlepší liek na rýchlu regeneráciu

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:00

Pri každom väčšom zranení alebo po každej operácii vždy kupujem Wobenzym aby som sa rýchlejšie vyliečil a zotavil a som s ním veľmi spokojný

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:01

ja ho osobne užívam pri bolestiach a cystách v prsníkov,osvedčení liek pri zápaloch.Odporúčam.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:01

Výborný liek na pečeň.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:02

Na urcité zdravotné problémy mi pomohol, ale nevyriešil všetky. Všeliek to nieje, ale na indikácie ktoré sú popísané v príbalovým letáku si myslím, že pomáha. Treba dodržiavať dávkovanie aby sa prejavili jeho pozitívne účinky na organizmus.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:02

Poznám ten liek veľa rokov.V rodine ho užívali viacerí .Mame s ním len samé dobre skúsenosti odporúčam každému nepoškodí iba pomôže .

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:03

je to výborný prípravok hlavne na jeseň pred chrípkovým ochorením a ako posilnenie po ťažkých chorobách a operáciách

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:03

Pomohol takmer okamžite (užívam 5 tabliet 3x denne). Jedny z mála liekov, ktoré zaberajú a to rovno na viaceré problémy. Za mňa spokojnosť, určite odporúčam. Škoda iba vysokej ceny, ale v tomto prípade sa to oplatilo :-)

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:04

Wobenzym mi doporučil môj očný lekár. Po kontrole po šiestich mesiacoch konštatoval zastavenie sklerotizácie a obnovenie elasticity očného svalu. Výrobok možno patrí medzi tie drahšie vzhľadom na dávkovanie, jeho regeneračný a liečivý účinok je však viac než adekvátny (aspoň v mojom prípade).

Napísať odpoveď