Milgamma N

anonym

Milgamma N

Príspevok od užívateľa anonym » 14 Nov 2019, 17:46

Aké máte skúsenosti ohľadne tohto lieku ? Ďakujem

anonym

Re: Milgamma N

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:28

liek dobrý, čo som zisťoval jediný liek čo zaberá aj z mojej skúsenosti.Treba užívať aspoň 2 týždne 3 razy za deň potom najlepšie pred spaním,znižuje bolesť nepríjemné mraučenie v prstoch rúk a nôh,uľavuje pri krčoch.Bol som však prekvapený,že ho málo,alebo vôbec neodporúčajú lekári všetko som zisťoval na nete.preto ho odporúčam i ja a tu je dobrá cena najvýhodnejšie 100 ks.Liek je vhodný pre ľudí trpiacim polyneuropatiou,čo je skoro každý cukroukár.Smutné je že ho nepreplácajú poisťovne.Ak ho človek užíva denne je to dosť veľké finančné zaťaženie.No ale odporúčam.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:29

Uzivam ju 3-4 krat denne po jednu kapsulu a citim, ze moj chrbat, ktory je celkovo v dezolatnom stave, ma boli o nieco menej, aj trpnutie koncatin je miernejsie. Mozno je to placebo efekt a mozno nie?!

anonym

tento výrobok je výborný, mne osobne pomáha, mala som veľké bolesti chrbta, nôh a krčnej chrbtice. Po 2 týždňovom užívaní s cítim omnoho viac lepšie a s dávkovaním pokračujem ďalej.

anonym

Užívam 3 mesiace. Som citlivá na chlad a každý pobyt pri silnej klíme či vetre mi spôsobuje bolesti vysteelujuce z chrbta do tváre, pomáha mi tento liek doslova čarovne. Nemusím brat analgetiká. Užívam denne 2 tabletky

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:30

výhodná cena veľkého balenia
Je dôležité úžívať ho pri zápaloch a bolestivých
ochoreniach nervov, migény, syndróme rameno-ruka
čo má asi každý dospelý človek.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:30

Som veľmi spokojna s týmto produktom,nakoľko mavam bolesti s chrbticou.
Pri užívaní tohto produktu sa cítim oveľa lepšie.
Preto odporúčam vyskúšať,stojí to za to.

anonym

Príspevok od užívateľa anonym » 15 Nov 2019, 18:31

Skúšala som na odporúčanie a po týždni bolo naozaj cítiť výsledky. Bolievali ma ramená a ruky, a po užívaní problémy zmizli. Určite odporúčam

anonym

Je to perfektný produkt,pomohol mi pri bolestiach chrbtice,ale je potrebné ho brať dlhšie.

anonym

Mám problémy s platničkami a následne s rukou-ramenom, na odporúčanie lekára ho s prestávkou užívam rok a som spokojná, pomohol.

Napísať odpoveď