Zbavte sa závislosti na sladkostiach, vyčistite telo od parazitoch a znormalizujte váhu

Užívateľov profilový obrázok
skocko999
Príspevky: 202
Registrácia: 03 Jan 2018, 22:31

Zbavte sa závislosti na sladkostiach, vyčistite telo od parazitoch a znormalizujte váhu

Príspevok od užívateľa skocko999 » 19 Mar 2019, 11:20

To všetko s touto skvelou zmesou ktorá je zložená len z dvoch ingrediencií.

Ľanové semienka a klinčeky sú účinné takmer pri všetkých prípadoch parazitovania. Na prípravu zmesi ktorá vám vyčistí telo od parazitov, je potrebné mať pripravených 100 gramov ľanových semienok a 10 gramov klinčeka.

Dohromady nakrájajte alebo rozpučte do prášku, alebo rovno kúpte mleté. Skonzumujte lyžicu zmesi týchto ingrediencií každý deň počas troch dní. Tento prášok si pravdaže môžete pridať do uvareného jedla, alebo to môžete jednoducho skonzumovať a zapiť pohárom teplej vody (najlepšie keď to spravíte ráno).

lan0.jpg
Po troch dňoch užívania tejto zmesi by ste si mali dať prestávku na ďalšie tri dni. A následne proces zopakujte. Zmes by mala byť skonzumovaná do mesiaca. Nenechajte sa zmiasť reakciou vášho tela ako je napríklad svrbenie, vyrážky, zmena farby stolice moču alebo niečo iné. Ak zistíte niečo také, je to len náznak toho, že vaše telo prebieha očistou. Je to veľmi efektívna zmes ktorá vám pomôže zbaviť sa parazitov.

Počas konzumovania sa zmes prilepí na steny vášho gastrointestinálneho traktu čo má za výsledok eliminovanie parazitov von z vášho tela.

zdroj : http://forum.domacamedicina.sk
foto : http://healthtipssource.com