Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Doprava a platba

Úvod Dodanie tovaru Doprava a platba

Doprava a platba

Vieme, že je dôležité ponúknuť produkty k vyzdvihnutiu, pokiaľ je to možné, čo najbližšie k zákazníkovi, alebo byť schopný tieto produkty doviezť v čo najkratšej dobe. Preto sme pre Vás pripravili široký výber možností dopravy a osobné odbery takmer po celej SR. Na výber máte tiež širokú paletu možností platby.

 


Slovenská pošta 


 

V prípade, že vás poštový doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese, bude zásielka uložená na oblastnom uzle Slovenskej pošty a v schránke vám bude zanechané oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok). Zásielka bude na pošte uschovaná k prevzatiu max. 18 kalendárnych dní.

Pri voľbe doručenia kuriérom je nutné v objednávke uviesť telefonický kontakt, nakoľko Vás kuriér pri doručovaní zásielky bude kontaktovať.

 

Možnosti platby

Pre váš maximálny komfort ponúkame niekoľko spôsobov platby za tovar. Stačí zvoliť ten, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Možnosti platby pre vašu objednávku sa vám zobrazia v procese vytvárania objednávky.


1. GP WebPay - platobné karty (debetné, kreditné)

GP WebPay je moderná a bezpečná internetová platobná brána pre platby kartou na internete. Umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami, je to najpoužívanejšia platobná brána v e-shopoch. GP WebPay zodpovedá celosvetovým štandardom a spĺňa najprísnejšie bezpečnostné požiadavky MasterCard SecureCode a Verified by VISA, definované kartovými asociáciami MasterCard a VISA. Po zvolení spôsobu platby GP WebPay Vás automaticky presmeruje do platobného rozhrania GP WebPay. Podporované karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club International a digitálna peňaženka MasterCard Mobile....

2. Prevod na účet vopred - internetbanking alebo vklad na účet

Tovar zaplatíte vopred prevodom z účtu cez internetbanking alebo vkladom v banke ČSOB na náš bankový účet číslo 401 229 4016/7500 (v tvare IBAN: SK25 7500 0000 0040 1229 4016, SWIFT: CEKOSKBX) po doručení potvrdzujúceho emailu z e-shopu, ktorý obsahuje potrebné údaje k platbe: suma, variabilný symbol (číslo objednávky) a číslo účtu.

 

3. Na dobierku

Tovar zaplatíte v hotovosti pri prevzatí zásielky poštovému doručovateľovi/kuriérovi alebo pri prevzatí na príslušnej pobočke Slovenskej pošty na základe ponechaného  oznámenia o uložení zásielky (žltý lístok v schránke)  v prípade Vašej neprítomnosti na adrese v čase doručenia.

Copyright 2016 - 2019 © Domáca Medicína
http://www.heureka.sk/direct/dotaznik/export-review.php?key=63e3734e4511148c5df33284165da5d9